LiveMix Yayında! İndirimli Fiyattan Sahip Olmak İçin Ulaşın!
Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Profesyonel E-Ticaret Çözümleri

Türkiye’de “E-ticaretin Kalbi” olma amacıyla yola çıkan firmamız önde gelen bir e-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak bunun ilk adımını atmakta ve yoluna emin adımlarla devam etmektedir. Sektöre dair tecrübelerimizi güven, işbirliği ve doğru bilgi ile bir araya getirerek e-ticaret alanında küresel bir oyuncu olma yolunda ilerliyoruz.

Binlerce Mutlu Müşteriye Altyapı Hizmeti

İşini e-ticarete taşımanın ve online pazarda büyümenin zamanı geldiğini düşünen binlerce müşterimiz bizlerle çalışarak e-ticaret alanında başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor. Her zaman müşteri odaklı bir çalışma sunan firmamız talep ve beklentilerinizi karşılıksız bırakmadan sizlere e-ticaret çözümleri sunuyor.

Size Hizmet Veren Kocaman Bir Aile

Çok küçük bir grupla yola çıktığımız bu serüvende artık kocaman, mutlu bir aile olduk. E-ticaret alanında çalışmaya istekli, genç ve dinamik ekibimiz ile birlikte sizlere profesyonel çözümler üretmeye devam ediyoruz. Firmamız her geçen gün daha kalabalık bir ekip ile çalışarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi ve ülke ekonomisine en iyi katkıyı sağlamayı hedeflemektedir.

Topluma Değer Katan Projeler

Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında e-ticaret alanında üzerimize düşen tüm görevleri yerine getirmeye çabalıyoruz. Uygulamalarımızda engelli dostlarımızın çok daha kolay bir şekilde e-ticaret içerisinde yer almasını sağlıyoruz.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Bayar Medya olarak firmanızın dijital ortamdaki tüm ihtiyaçlarını çözebilecek bilgi ve tecrübeye sahibiz. Ekip olarak Web site tasarımı/yazılımı, Programlama, Kurumsal SEO, E-Ticaret ve Yönetilebilir içerik sistemlerinde uzmanız.
Yazılım Kodlama %100
Web Tasarım %100
Sosyal Medya Yönetimine %100
Seo Yönetimi %100
Wordpress %100
E-Ticaret Yönetimi %100
Grafik ve Logo Tasarım %100
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın!